Skip to main content

Wydarzenia

Oprócz wyścigu głównego planujemy jedno spektakularne wydarzenie towarzyszące dziennie

Kite Big Air

ACCIONA Big Air nad Mierzeją Rewską

Najlepsi kiteboardziści skaczący po pięknej mieliźnie, wykonujący zapierające dech w piersiach kiteloopy i triki. Pokaz jest tak spektakularny, że być może zaczniemy sprzedawać popcorn na plaży!

Day2 Insta 66

Konkurs MAG Pumpfoil

Widziałeś filmy przedstawiające foilowanie perpetum mobile? Czas zobaczyć to na żywo! Najlepsi foliarze krążą po torze, wykorzystując jedynie siłę nóg i nienaganną technikę. Must see TV! ??

Day1forig 271

Hydrosfera Tow-In Freestyle

Windsurfing bez wiatru? Zakład! Najlepsi freestylerzy wirujący w powietrzu zaledwie kilka metrów od tłumu!

Day3 Insta 103

Nest bank E-Foil racing

Folie elektryczne podbijają świat. Pomyśleliśmy więc – dlaczego by się z nimi nie ścigać? Krótkie, spektakularne pole golfowe blisko tłumów i 8 najszybszych efoilerów w formacie eliminacji 1 na 1. 100% dobrej zabawy z możliwą szczyptą dramatyzmu.

Day4 Gallery 98

EASY-surfshop MonstAir SUP race

Wyścig monster SUP to zabawne i ekscytujące wydarzenie zespołowe, podczas którego uczestnicy pływają razem na dużej nadmuchiwanej desce SUP. Drużyny składające się z sześciu osób współpracują, aby poruszać się po wodzie, rywalizując z innym zespołem o dotarcie do mety. Ten unikalny i wymagający wyścig wymaga koordynacji, komunikacji i współpracy, aby skutecznie popłynąć na monster SUP do zwycięstwa.