Skip to main content

Miejsce

Rewa, Polska

Rewa w Polsce to po prostu miejsce stworzone na festiwal sportów wodnych, taki jak King of the Bay. Położona na południowym wybrzeżu Zatoki Puckiej o powierzchni 350 km2, z malowniczą Mierzeją Rewską ciągnącą się aż do Rybitwiej mielizny dzielącej zatokę na dwie części, Rewa jest zimą małym miasteczkiem rybackim, ale latem zamienia się w epicentrum sportów wodnych. Konfiguracja umożliwia ściganie się przy każdym kierunku wiatru, chociaż spodziewany jest dominujący wiatr zachodni. Tuż przy plaży na trawiastym terenie będzie znajdować się nasze miasto wystawowe, scena, foodtrucki i namiot na epickie imprezy.

Adres

Aleja Zasłużonych Ludzi Morza
81-198 Rewa, PL

(40 minut od Portu Lotniczego w Gdańsku)

Wskazówki w Mapach Google ->

(przed Hotelem Skipper)

Parking

Parking dla uczestników będzie dostępny ok. 400m od miejsca festiwalu. Uczestnicy będą mogli wjechać na teren festiwalu w wyznaczonych godzinach, aby rozpakować i spakować sprzęt ze Strefy Zawodników. Strefa Zawodników będzie pod 24-godzinną ochroną.

ZAKWATEROWANIE

SKIPPER HOTEL – Na hasło KING10 oferujemy specjalną zniżkę na nocleg w luksusowym hotelu. To wyjątkowy 4-gwiazdkowy obiekt, który wyróżnia się nie tylko wysokim standardem, ale także unikatowym designem. Skipper hotel położony zaledwie w dwóch krokach od spotu.

Mapa festiwalu