Skip to main content

Targi

Najnowszy sprzęt, innowacja, technologia, zabawki, zabawki, zabawki! Właśnie to zaprezentuje King of The Bay Expo.
Masz markę i chcesz wziąć udział w naszych targach? Skontaktuj się z nami TUTAJ

Następujące marki potwierdziły już swój udział:

Core

W ciągu 20 lat nasza firma zyskała reputację firmy zapewniającej najwyższe standardy jakości i wydajności produktów do sportów wodnych. Mając siedzibę w jednym z najpopularniejszych europejskich ośrodków sportów wodnych – na wyspie Fehmarn w Niemczech – znajdujemy idealne warunki do testowania i rozwijania sprzętu tuż za naszymi drzwiami, zanim produkty przejdą ostateczny test w rękach międzynarodowego zespołu profesjonalistów w najbardziej wymagających miejscach na świecie. Różnorodność ekskluzywnych materiałów i wyszukane procesy produkcyjne zapewniają wyjątkowe wrażenia z jazdy zarezerwowane tylko dla riderów CORE. 

Ezzy

Kochamy windsurfing. Poświęciliśmy nasze życie windsurfingowi i tworzeniu sprzętu, który napędza tę pasję. David Ezzy posiada własną fabrykę, ponieważ żadna inna fabryka ani producent na świecie nie jest w stanie sprostać wymaganiom jakościowym. Fabryka Ezzy na Sri Lance została zbudowana wyłącznie w celu tworzenia najwyższej jakości żagli na świecie.

Logo

Starboard to tylko jedna z takich podróży w przestrzeni i czasie. Każdy z klientów w jakiś sposób kształtuje swoją małą markę, stymulując bajeczną synergię pomiędzy starożytnym Tiki, kochającym zabawę bogiem-królem wody i fal, a przodkami Wikingów, którzy mieli Styriboard (deskę sterową) po prawej stronie swoich statków. Kształty i technologie ich desek wynikają z komunikacji, jaką mamy między sobą i oceanem.
Logo

Severne to autentyczna australijska marka windsurfingowa. Wszystkie ich produkty są zaprojektowane i kompleksowo przetestowane i ponownie przetestowane w Australii Zachodniej przez najbardziej zainteresowanych i utalentowanych windsurferów na świecie.
Logo

FUTURE FLY to nowe dzieło mistrza windsurfingu Arnona Dagana, które zrodziło się z żarliwego pragnienia dzielenia się sportem windsurfingowym ze światem.
Jednym z pierwszych celów marki jest pomoc młodym i dorosłym żeglarzom w realizacji ich marzeń poprzez oferowanie zestawu korzyści, które nie zostały jeszcze wypróbowane na rynku windsurfingu przed nami.
Bassup

Kiedy pływanie staje się pasją, każdy szczegół ma znaczenie. Dlatego w sprzęcie marki Bass zadbaliśmy o wszystko. Z nami, od samego początku, poczujesz się jak zawodowiec i rozwiniesz swoją pasję. Wiemy, bo też kiedyś zaczynaliśmy! Wszystko zaczęło się, gdy po latach pływania na innych deskach, wiedzieliśmy czego dokładnie oczekiwać od wymarzonej deski SUP. Postanowiliśmy zaprojektować taką deskę, która w 100% spełni nasze oczekiwania. Od samego początku mieliśmy jeden priorytet: JAKOŚĆ. Wiemy, że nic tak nie zniechęca jak zły, czy źle dobrany sprzęt. Dzięki najwyższej staranności przy projektowaniu oraz zastosowaniu najlepszych materiałów i technologii, daliśmy Wam jedne z najlżejszych, najszybszych i najtrwalszych desek SUP.

North

Nic tak nie uczy projektowania jak natura. Dlatego proces projektowania North zaczyna się i kończy na wodzie. Codziennie czujemy się zainspirowani geniuszem przyrody oraz jej pięknem i intuicyjną prostotą. Do tego dodajemy najnowocześniejszą technologię i dziesięciolecia doświadczenia.

Ludzie tworzący naszą markę to przede wszystkim zespół zawodników. To, co nas absolutnie łączy, to pragnienie bardziej intuicyjnego, naturalnego i potężniejszego doświadczenia między wodą, wiatrem i niebem. Nasz pełen pasji zespół nieustannie wprowadza innowacje i ustala priorytety tego, co jest naprawdę ważne dla ridera…

Logo

Celem Mystic jest stworzenie gamy sprzętu, który łączy w sobie nowoczesną technologię i trwałość, umożliwiając riderom przełamanie wszelkich istniejących granic.
Logo

Fliteboard to australijska firma produkująca elektryczne deski do desek hydrofilowych. Deski pozwalają latać nad wodą i doświadczyć wolności. Firma ma zrównoważoną misję na rzecz czystszych i cichszych dróg wodnych.

Reedin Logo Black 2

 

Po latach latania, projektowania i rozwijania jeszcze głębszej pasji do kiteboardingu, Damien Girardin i Kevin Langeree połączyli swoje talenty, aby stworzyć Reedin – markę kite’ów, której celem jest zapewnienie niezrównanych wrażeń z jazdy i inspirowanie zawodników do czerpania radości z każdej sesji.

Ich pasja do kiteboardingu i projektowania produktów napędzała podróż mającą na celu opracowanie „idealnego sprzętu do latawca”, który spodoba się wszystkim jeźdźcom. Reedin pragnie zapewnić zawodnikom wyjątkowe wrażenia z kiteboardingu, które na nowo zdefiniują ten sport, zmuszając ich do rozkoszowania się każdą sesją.

Logo

Nasze środowisko i biznes stale się zmieniają, a kiteboarding ewoluuje. Jednak przez cały czas, w Nobile, wartości firmy pozostają takie same. Projektują i produkują sprzęt zgodnie z filozofią „Human Concept”, mając na uwadze finalnego użytkownika, aby tworzyć sprzęt najwyższej jakości, o najlepszych osiągach i – co najważniejsze – wygodny, bezpieczny i przyjazny dla użytkownika.
Logo

Jobe jest dla każdego. Jobe jest społecznością, globalnym ruchem, rodziną prawdziwych ludzi, którzy odkrywają piękno sportów wodnych. Od 1974 roku tworzą niezapomniane #jobemoments dla każdego. Nieważne, kim jesteś, bez względu na wiek i rozmiar, bez względu na pochodzenie. Gdy będziesz chciał popływać nad wodą, zmieścisz się w rodzinie Jobe. Produkty rozwijają z największą starannością i najwyższej jakości materiałami, każdego dnia na nowo. To właśnie oznacza „zabierze Cię na wodę”.
Logo

Firma Virus zawsze poszukuje najnowszych technologii, projektów i materiałów. Są pasjonatami foilowania i rozumieją znaczenie stosowania wysokiej jakości materiałów, które ostatecznie dadzą przewagę na wodzie. Dlatego stale wprowadzają innowacje i poszukują nowych materiałów, które mogą jeszcze bardziej przesuwać granice.

Neilpryde Logo Deepwaterblue.png

Oparta na pasji do żeglarstwa firma NEILPRYDE została założona przez nikogo innego jak Neila Pryde’a – pasjonata żeglarstwa, który założył swoją firmę rozwijającą żeglarstwo Sails. Na początku lat 70-tych zdecydował się zmienić swoją działalność i skoncentrować się na produkcji żagli dla modnego i rozwijającego się sportu, jakim jest windsurfing. Choć na początku zajmował się jeszcze produkcją żagli dla innych marek, wkrótce zdecydował się na założenie własnej marki żagli windsurfingowych, co dało początek NEILPRYDE Windsurfing.

 

Jp Australia Ogimage

JP-Australia to znana marka w świecie sportów wodnych, specjalizująca się w windsurfingu, stand-up paddleboardingu (SUP) i foliboardingu. Założona w 1997 roku przez Jasona Polakowa, zawodowego windsurfera i watermana, marka zyskała reputację dzięki tworzeniu wysokiej jakości i innowacyjnego sprzętu dla miłośników sportów wodnych.

 

Logo 2

Założyciele, Gerhard Scharl, Paul Simmerl i Ben van da Steen, kierujemy się naszą wielką pasją do windsurfingu i technologią, którą łączymy w naszych produktach. Deski wyścigowe WE ONE wywodzą się z długiej tradycji rozwoju produktów w połączeniu z najnowszymi technologiami w wirtualnym świecie, aby stworzyć dla Ciebie te nowe kształty!

 

230525 Exocet Wordlogo

Exocet to oddany producent desek windsurfingowych, który swoje pierwsze kroki stawiał na początku lat 90-tych pod okiem Patrice’a Belbeocha, byłego mistrza świata PWA. Dziś Exocet stał się pionierską i szybko rozwijającą się marką w branży. Oferuje różnorodny wybór desek windsurfingowych, żagli i sprzętu do SUPa, od koncepcji podstawowych po najnowocześniejsze maszyny wyścigowe. Dzięki globalnej obecności w ponad 50 krajach Exocet nadal angażuje się w dostarczanie zaawansowanych i niezawodnych produktów na wszystkich poziomach.

 

Unifiber Long Logo White Background

 

Unifiber narodził się z głębokiej pasji do windsurfingu i chęci stworzenia wysokiej jakości, dbającej o siebie marki akcesoriów windsurfingowych. Założona w 2003 roku przez Joba Verbunta, zapalonego entuzjastę windsurfingu, firma Unifiber stała się wiodącym dostawcą akcesoriów windsurfingowych, które spełniają wymagania rowerzystów od amatorów po zawodowców.

 

20fan100 Logo Ensis Black 300ppi

 

ENSIS swoje korzenie ma w szwajcarskich Alpach, gdzie znajduje się siedziba główna marki. Jej misją jest tworzenie sprzętu najwyższej jakości i nieustanne poszukiwanie innowacji, która oznacza dużo więcej, niż tylko ulepszanie produktu. Celem jest przede wszystkim kształtowanie sportu, który niedawno się narodził. Mówi się, że potrzeba jest matką wynalazku. W ENSISie potrzebą wynalazku jest prawdziwa pasja do sportów wodnych.

 

Xenon Boards Header Logo Black 2

W XENON z ogromną dumą przedstawiamy naszą nową gamę twin tipów. Nasze wypróbowane i przetestowane modele zyskały oddanych fanów od czasu naszej pierwszej premiery w 2009 roku. Gwarantujemy, że przyciągniesz wzrok, gdy dotrzesz na spot kitowy z deską XENON. Przygotuj się na zrobienie wrażenia na wodzie i poza nią! Wyprodukowano w Polsce: każda deska XENON jest od początku do końca produkowana w Polsce, przy użyciu wyłącznie materiałów najwyższej jakości. Nasze deski typu twin-tip są przykładem zaangażowania i wiedzy zdobytej na przestrzeni 15 lat doświadczenia w produkcji desek. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią bogatej tradycji polskiego rzemiosła.