Skip to main content

Ambasadorzy

Taty Frans Profile

Taty Frans

Najszczęśliwszy człowiek w windsurfingu. Taty jest po prostu idealnym ambasadorem tego sportu i takiego wydarzenia. Zobaczycie, jak pędzi przez zatokę, przemierza również w tow-in freestyle i po prostu jest Taty na plaży – to wszystko, o co możemy prosić!

Surf 20230517 202306 New Img 79 1 Img 2000 F1897f590ffe984785e5ea8e5c5b3039

Sara-Quita Offringa

Najwybitniejsza windsurfera w historii. 22-krotna Mistrzyni Świata, najbardziej pozytywna postać świata sportów wodnych

Claudio Nika Ita

Claudio Nika

Mistrz Świata SUP! Zastanawialiście się jakie pociągnięcie mają najszybsi goście na Świecie? Teraz będziecie mogli przekonać się we wspólnym wyścigu. Tylko nie mówcie mu, że lubicie pizzę z ananasem!

Amado Vrieswijk

Amado Vrieswijk

Mistrz Świata we Freestyle, który również bierze udział w wyścigach slalomowych, Amado nie tylko będzie walczył o koronę, ale także będzie zabawiał fanów podczas freestyle’u na holu i swoją energią w namiocie imprezowym!

Mb Ok

Monika Bronicka

Dwukrotna olimpijka, z regatowych łódek przesiadła się na… SUPa. Na desce z wiosłem zdążyła już wygrać 3 tytuły Mistrzyni Polski, a teraz ostrzy sobie zęby na koronę Królowej Zatoki!

Brzoza

Wojtek Brzozowski

Legenda polskiego windsurfingu, 7-krotny Mistrz Świata, konstruktor finów i foili, trener, a nawet.. YouTuber! Wojtek nie tylko powalczy o koronę Króla Zatoki, ale przywiezie kupę potrzebnej wiedzy i dużą dawkę pozytywnej energii!

Maciek Rutkowski

Maciek Rutkowski

Mistrz Świata w windsurfingowym Slalomie i jeden z największych fanów sportów wodnych na naszej planecie. Maciek jest także pomysłodawcą King of the Bay.

Image0

Maciej Didowicz

Popularny “Dida”. Autor bloga KiteLine, współtwórca podcastu „Gaduszki przy Barze”, propagator kitesurfingu i miłośnik big air’u. Na King of the Bay zobaczycie go za mikrofonem dzielącego się wiedzą tajemną, którą posiadają tylko najbardziej wkręceni.

Screenshot 2024 05 25 At 12.06.52

Ben Proffitt

Mr. WindsurfingTV, prowadzący livestreamów PWA, który nie pozwoli się nudzić.

002 20120622ss Miarczynski Przemyslaw 1

Przemysław Miarczyński

Jeden z najlepszych polskich żeglarzy. Windsurfer – wielokrotny Mistrz Świata, Europy i Polski. Brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012.